CK Firo Tour

Cestovní kancelář FIROtour a.s. působí na českém trhu již od roku 1990, od roku 2004 potom jako akciová společnost. Do nabídky cestovní kanceláře patří letecké pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, lyžování a snowboarding, pobytové zájezdy s vlastní dopravou či autokarem. Kromě nabídky na webu je možné vybírat dovolenou z několika rozsáhlých tištěných katalogů.

CK Firo Tour pozorně sleduje každoroční trendy na poli cestování a pravidelně rozšiřuje nabídku zájezdů o další populární destinace, případně rozšiřuje nabídku u destinací stávajících. Celoročním tahákem cestovní kanceláře je Egypt. V letních měsících pak lidé nejvíce nakupují zájezdy do Řecka, Turecka, Tuniska a Španělska.

Další populární destinace jsou Chorvatsko, Itálie a Rakousko. Tyto destinace patří na přední místa i v zimních měsících a jsou cílem všech lyžarů, snowboardistů a všech milovníků zimních sportů.

Každoročně roste také počet leteckých zájezdů do extotických destinací. Zavedení přímých charterových letů do exotických destinací podporuje velkou měrou i CK Firo Tour. Většina exotických zájezdů je realizováno na charterových nonstop letech bez mezipřistání.

Adresa

CK Firo Tour
Národní třída 37/38
110 00 Praha 1

Kontaktní údaje

Tel. +420 221 966 966
Fax +420 221 966 999
Email:

Mapa

Kde nás najdete

1 zkušenost »

RSS zkušeností této cestovky. TrackBack URI

  1. […] cestovních kanceláří Exim Tours a Firo tour neodletí v následujících dnech plánovanými lety do Mexika. Stávající klienti se budou […]

    Pingback by Prasečí chřipka ruší zájezdy - TripR - Zajímavé informace o cestování — 28. 4. 2009 #

Přidat zkušenosti

design by Horacio Bella.
RSS příspěvků a RSS komentářů.