CK Alexandria

CK Alexandria byla založena v roce 1993 a navázala na podnikání pana Ing. Alexandra Pavlova. Od roku 1994 se společnost soustředí na letecké zájezdy. Charterové lety jsou zajišťovány přes letecké společnosti ČSA, Travel service a přes další letecké společnosti. Odlety jsou nabízeny z celé České republiky (z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic).

Společnost je největším operátorem, který se zaměřuje na Bulharsko, také řecké ostrovy pokrývá velmi rozmanitá a široká nabídka zájezdů (včetně méně známých a navštěvovaných ostrovů Limnos, Chios, Skiathos a Skopelos).

V poslední době společnost rozšířila nabídku zájezdů o luxusní destinace. Nechybí zde Kuba, Thajsko, Maledivy, Spojené arabské emiráty (Dubaj), Dominikánská republika nebo Seychelly.

Společnost se také starala o podnikové rekreace zaměstnanců společnosti ČSA, Ministerstva vnitra ČR a Ministerstva obrany ČR. Jedním z dalších úspěchů jsou i vlastní klubové hotely v Bulharsku. Společnost Alexandria Group a.s.  je majitelem hotelu Belvedere v Primorsku a komplexu Hermes v Carevu.

Adresa

CK Alexandria
Vodičkova 25
110 00 Praha 1

Kontaktní údaje

Tel. +420 221 592 592
Fax +420 221 592 593
Email:

Mapa

Kde nás najdete

Žádné zkušenosti »

RSS zkušeností této cestovky. TrackBack URI

Přidat zkušenosti

design by Horacio Bella.
RSS příspěvků a RSS komentářů.